Aktualne kursy walut

WalutaKrajDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
USDUSDStany Zjednoczone4.404.504.4254.475
EUREURUnia Europejska4.634.734.6554.685
GBPGBPWielka Brytania5.405.495.4105.470
CHFCHFSzwajcaria4.704.804.7204.780
AUDAUDAustralia2.973.112.9903.090
CADCADKanada3.263.403.2803.380
JPYJPYJaponia0.03240.03520.03260.0350
DKKDKKDania0.5990.6300.5990.628
NOKNOKNorwegia0.4430.4570.4450.455
SEKSEKSzwecja0.4210.4350.4230.433
CZKCZKCzechy0.18800.19600.18900.1940
RUBRUBRosja0.0300.0700.0300.070
HUFHUFWęgry0.01090.01230.01110.0121
RONRONRumunia0.910.990.920.98
BGNBGNBułgaria2.352.532.362.52
UAHUAHUkraina0.100.110.100.11
HRKHRKChorwacja0.520.620.520.62
TRYTRYTurcja0.240.340.250.33
Aktualizacja: 2022-12-02 23:02:50
Kurs na żywo: włącz

Kursy hurtowe obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 4000 PLN

W wyznaczonych godzinach: PN-PT: 8-20   SOBOTA: 8-18

Kursy mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Podstawą dokonania transakcji z wykorzystaniem powyższych cen jest telefoniczne potwierdzenie kursu, kwoty transakcji oraz podanie danych identyfikacyjnych, bądź indywidualne negocjowanie ceny przy okienku kasowym. Rezerwacja kursu obowiązuje do umówionego czasu.

Notowania giełdowe

Obsługiwane przez: Investing.com

Skup i sprzedaż złota

KupnoSprzedaż
20$ Liberty8 200 zł9 200 zł
Złoto próba 585140 zł160 zł
Aktualizacja: 2022-10-19 10:23:21

zobacz więcej

Zarezerwuj kurs

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Aby zarezerwować kurs wybierz walutę, wpisz ilość i kliknij Przelicz.

Jeżeli akceptujesz kwotę i kurs wymiany uzupełnij pozostałe pola i kliknij Rezerwuję kurs.

Rezerwacja waluty obowiązuje do 30 minut w godzinach pracy kantoru, po potwierdzeniu przez Kantor kursu i dostępności waluty.

zamknij