O nas

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę?

KANTOR
Szerokie grono zaufanych klientów pozwala nam na atrakcyjne kursy wymiany walut, a do każdego klienta mamy indywidualne podejście. Istnieje możliwość zamówienia przed transakcją wybranych banknotów do wypłaty. Jesteśmy elastyczni na potrzeby klientów, a nasze punkty sprawiają, że transakcje przebiegają komfortowo. Nasze kantory są wyposażone w kabinę bezpieczeństwa dzięki, której możecie się państwo czuć swobodnie i nie musicie oglądać za siebie. Kantor na Narutowicza posiada ogromną kabinę przystosowaną dla osób na wózkach inwalidzkich, dodatkowo w kabinie znajduje się kącik kawowy, który umili czas naszych klientów podczas transakcji.
Korzystamy z najnowocześniejszego systemu monitoringu w firmie jak również na zewnątrz co pozwala nam skutecznie chronić naszych klientów.

KANTOR ONLINE
Wychodzimy na przeciw wszystkim kantorom internetowym i stwarzamy możliwość wymiany waluty również za pomocą przelewu.

LOMBARD
Dbamy przede wszystkim o dobro klienta. Dokładnie informujemy o warunkach umowy. Państwa depozyt na pewno nie przepadnie bez śladu z powodu krótkiego spóźnienia. Wielokrotnie czekamy na klienta po upłynięciu terminu umowy, wystarczy tylko zadzwonić i nas powiadomić. Działamy na rynku od 1991 roku ! Jesteśmy solidną firmę dbającą o swoją opinię. Posiadamy stałych, wieloletnich klientów w pełni zadowolonych z naszych usług. W czasach afer finansowych oferujemy pewne usługi i rzetelną obsługę. Oferujemy niskie opłaty za świadczone przez nas usługi.

ZŁOTO
Posiadamy największy wybór złotej biżuterii w mieście i nie wahamy się używać tych słów.
Od wielu lat nasz lombard na Narutowicza 2 słynie z największego, najróżnorodniejszego wyboru i najatrakcyjniejszych cen złota. Nasze używane wyroby są poddawane procesowi czyszczenia i polerowania przez wyspecjalizowane maszyny, dzięki którym biżuteria otrzymuje swoje nowe życie. W pogoni za modą od kilku lat rozwijamy się również na rynku nowej biżuterii, znajdziecie u nas włoskie, tureckie i klasyczne wzory. Największym zainteresowaniem cieszą się zaręczynowe pierścionki z brylantami które są o połowę tańsze niż w markowych sklepach jubilerskich. Każdy klient wychodzi od nas zadowolony z pięknie zapakowanymi wyrobami jubilerskimi.

DIAMENTY

Jak śpiewała Marilyn Monroe diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. To właśnie pierścionek z diamentem jest symbolem miłości i wierności wręczany ukochanej przy zaręczynach. W swojej ofercie posiadamy wyroby w diamentami zarówno nowe jak używane. Wyroby są przygotowywane z niezwykłą precyzją i zamiłowaniem do tych pięknych kamieni, a do każdego zakupu dołączony jest certyfikat rzeczoznawcy oraz gustowne pudełeczko.

 

ZŁOTO DEWIZOWE

Złoto dewizowe to inaczej złote sztabki i monety. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu na rynku obrotu złotem mogą być Państwo pewni, że oferowane produkty są autentyczne.  Złote sztabki i monety są doskonałą alternatywą zarówno dla lokat kapitału, ale również to świetny pomysł na prezent. Wybierasz się na wesele, Komunię, 18-kę czy Chrzciny a nie masz pojęcia co kupić? Odpowiedzią staje się nasza szeroka oferta złotych sztabek i monet. Od 20$ monet przez tzw. świnkę czyli 5 Rubli czy najmniejsze monety na świecie ważące zaledwie jeden gram aż do sztabek zarówno 100 gramowych jak i tych mniejszych po 5, 2 czy 1 gram. Taka moneta czy sztabka to doskonały pomysł na ulokowanie pieniędzy gdy boisz się o przyszłą wartość swoich oszczędności. Każda moneta jest zapakowana w zabezpieczający przed uszkodzeniami kapsel numizmatyczny, a sztabki posiadają certyfikowane opakowanie.

Sprawdź jak do nas dojechać:
Centrum miasta Narutowicza 2 –
C.H. Retkinia Maratońska 24/32 –
Nie trać swojego czasu na chodzenie po nierzetelnych firmach, od nas wyjdziesz zadowolony.